
















































Opis nieruchomości
REZYDENCJA !!!!
Szukasz nietypowej i niespotykanej nieruchomości z perspektywami ???
Goraco polecam właśnie tą.
Dom o powierzchni ponad 450 m2 , spełnia wszystkie potrzeby dużej rodziny. Oddzielne duże pokoje, niektóre z własnymi łazienkami oraz pokojem dziennym,przestronny salon z częścią na jadalnię, oraz wpół otwartą kuchnię.Przecudowny hol ze schodami na piętro, otwartą górą,oraz galeria prowadząca do poszczególnych pomieszczeń.
na szczególną uwagę zasługuje łazienka z sufitem pełnym gwiazd oraz dużą wanną wbudowaną w podłogę,oraz sypialną główną, która tworzy oddzielny świat do wypoczynku. Przestronna część sypialniana, dodatkowy salonik, łazienka oraz …… schodki na wieżyczkę z której rozciąga się cudowny widok na ogród z każdej strony, a jest idealnym miejscem na biblioteczkę , czytelnię czy biuro .
Dół rezydencji został przeznaczony na część rekreacyjną. Znajdziemy tu: saunę , stół bilardowy, stół do gry w piłkarzyki, wygodne sofy wraz z barkiem i kominkiem idealne do spędzania klimatycznych spotkań rodzinnych.
Parter to serce domu. Tu mieści się kuchnia otwarta na jadalnię, długi stół zaprasza do spotkań rodzinnych, część salonowa z kominkiem i wygodnymi kanapami.Obok salonu, kolejny mały salonik. Jest też pokój mogący pełnić funkcję biura.
Cały dół jest przestronny i otwarty na przepiękny ogrod.
To kolejne miejsce stwarzające miejsce odpoczynku,relaksu,spotkań rodzinnych przy grillu, oczku wodnym czy zieleni. Właściciele dużo pracy i serca włożyli w ilość nasadzeń oraz jego różnorodność.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




